• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

“Senkronize Uygulama Kontrolü harika bir içgörü sağlıyor: tam görünürlük ve hassas kontrol” – Sophos Partner

Gizli Riskleri Ortaya Çıkarın
Riskli etkinlik, şüpheli trafik ve gelişmiş tehditlere ilişkin üstün görünürlük, ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Bilinmeyen Tehditleri Durdur
Derin öğrenme ve izinsiz giriş önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri kuruluşunuzu güvende tutar.

Enfekte Sistemleri İzole Edin
Otomatik tehdit yanıtı, ağınızdaki güvenliği aşılmış sistemleri anında belirler ve yalıtır ve tehditlerin yayılmasını durdurur.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Hepsi Bir Arada Koruma

Okul Koruması

SD – WAN ve Şube

Uç Nokta Entegrasyonu

Genel Bulut

Bilinmeyen tehditleri durdurun.

Yeni nesil koruma programı olarak adlandırılmaktadır. Yeni nesil teknoloji ile birlikte zararlı içerik ve sistemleri de gelişmektedir. Bu zararlı içerik ve yazılımlara karşı alternatif sorunsuz ve tam korumalı güvenlik duvarları olarak gelişmişlik seviyesi üst noktada olan ve sürekli kendi iç dinamiklerinde hızlı reaksiyon ve hareketliliği ile birçok kurum, kuruluş ve özel sektörlerin kullanımına sunulmaktadır.

  • Güçlü Sandstorm korumalı alanı
  • Yapay zeka ile derin öğrenme
  • En iyi performans gösteren IPS
  • Gelişmiş tehdit ve botnet koruması
  • Çift AV, JavaScript öykünmesi ve SSL denetimi ile web koruması

Gelişen Yazılım ve Güvenlik Sistemi

Bu destekleyici ve Koruma içerikli iç yazılımları sayesinde her türlü zararlı içerikleri daha ilk seviyede taraması sonucunda ya da tehlike unsuru olabilecek bütün yazılımları yok etme konusunda anlık, hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Kullanıcılar, kendi teknolojik ürünlerinin başına gelebilecek en büyük sorun olarak korumasız ve güvenlik duvarı olmayan cihazlardır. Firewall, sosyal medya ve diğer internet araçları üzerinden güvenli, sorunsuz ve tehlike anında hemen çözüme kavuşturması konusunda çok yönlü yazılım ve destekleyici sistemleri tercih etmektedirler.

Saldırıları Durdurun

   
Firewall – güvenlik duvarı ile verileriniz güvence altında‎ ve kişisel verilerin, dataların, kurum ve kuruluşların en gizli bilgilerin her aşamada bir şifreleme sistemi ile zararlı içerikler karşısında hızlı ve kalıcı pratik çözümler önerileri sunan yapıya bürünmektedir. Sadece zararlı içerikler değil kullanıcıların zararlı olduğunu düşündüğü internet veya veri tabanlı birçok yazılım, siteler, programları sistem içerisinde tanımlaması ile engelleyebilmektedir. Firewall, bir korumanın dışında kişilerin kişisel bütün verilerini saklama ve paylaşma imkanı da vermektedir.

Sizin gibi düşünen bir güvenlik duvarı

Yani bir güvenlik duvarı gibi düşünmenize gerek yok.

Çoğu firewall ürünü birden fazla modül ya da ekran boyunca kurulum yapma ve politikalarını yönetme istemektedir. Ancak Sophos, aynı ekran üzerinden tüm kullanıcıları yönetme, izleme, sıralama, filtreleme ve network politikalarını düzenlemeye izin veren güçlü birleşik bir politika sunmaktadır. Basit kullanımının yanı sıra ileri derece koruma sağlar. Sophos XG güvenlik duvarı ağ üzerinde bulunan zararlı yazılım kaynağını bulur ve ağda bulunan zararlı yazılım bulaşmış cihazın diğer kaynaklarla erişimini kısıtlar.

Çoğu güvenlik duvarı ürünü, birden çok modül veya ekran arasında güvenliği ayarlamanıza ve yönetmenize olanak tanır. Sophos değil. Güvenlik duruşunuzu tek bir yerde kolayca kurmanızı ve yönetmenizi sağlayan güçlü bir birleşik güvenlik modeli sunuyoruz.

XG Güvenlik Duvarı, endüstri lideri kimlik doğrulama seçenekleri sunar ve tehdit koruması, kum havuzu, uygulama kontrolü, trafik şekillendirme, web filtreleme politikası, IPS koruması, Güvenlik Kalp Atışı TM ve yönlendirme için kullanıcı düzeyinde uygulama yapılmasını sağlar; bunların hepsi de yönetimi daha basit ve daha kolay hale getirmek için tek bir ekranda gerçekleştirir.

XG Güvenlik Duvarı, iş uygulamaları ve sunucular için tüm web uygulaması güvenlik duvarı korumanızın yanı sıra NAT kurallarınız dahil olmak üzere ağ ve kullanıcı tabanlı güvenlik duvarı kuralları da dahil olmak üzere tüm ağ güvenliğinizi tek bir yerde yönetmenizi kolaylaştırır.

Sektörde bir ilk olan Sophos Security Heartbeat, gelişmiş tehditlerden etkilenen sistemleri hemen tanımlamak için uç noktalarınızı ve güvenlik duvarınızı birleştirerek virüslü sistemleri temizlenene kadar otomatik olarak izole eden veya sınırlandıran politikalar oluşturmanıza olanak tanır.

Çoğu ağ yöneticisi gibiyseniz, muhtemelen çok fazla güvenlik duvarı kuralınız olup olmadığını ve hangilerinin gerçekten gerekli olduğunu ve hangilerinin gerçekten kullanılmadığını merak ettiniz. Sophos XG Güvenlik Duvarı ile artık merak etmenize gerek yok.

Önceden tanımlanmış ilke şablonları, Microsoft Exchange veya Sharepoint gibi yaygın uygulamaları hızlı bir şekilde korumanızı sağlar. Bunları bir listeden seçin, bazı temel bilgileri sağlayın ve şablon gerisini halleder. Tüm gelen / giden güvenlik duvarı kurallarını ve güvenlik ayarlarını sizin için otomatik olarak ayarlar.

YÖNETİM

Güvenlik Duvarı Yönetimi

Merkezi Yönetim

Durum ve Uyarılar

Raporlama ve Kaydetme

KULLANICI VE UYGULAMA

Kullanıcı Kimliği

Uygulama Kontrolü

Web Kontrolü

İçerik Kontrolü

KORUMA

Güvenlik Duvarı ve IPS

Sekronize Güvenlik

Bulut Korumalı Alan

Gelişmiş Tehdit Koruması

Web Koruma

E – Posta Veri

Web Koruma

E – Posta Veri

Yönlendirme ve Köprüleme

Verim

Bölge Segmentasyonu

VPN

Trafik Şekillendirme

RED VPN

Kablosuz Denetleyici

Şifrelenmiş Trafik

Başka sorularınız için Nasıl Satın Alınır sayfamızı ziyaret edin veya

Satış Temsilcilerimizden birini arayın.