• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

Kötü Amaçlı Yazılım
Temizleme

Günümüzde gelişen ve gittikçe de gelişmekte olan teknoloji ürünlerinin iş dünyasındaki önemi oldukça büyüktür. Bugün teknolojinin hızına ayak uydurmayan büyük çaptaki firmalar bile kendi sektör ve piyasalarında güç ile itibar kaybetme riski ile karşı karşıyalar. Bu tür kurumların geride kalmalarına neden olan en önemli faktör, günümüzün teknolojisini kullanmamalarıdır demek yanlış olmaz. Tabi bu şirketlerin tersini yapan, yani teknoloji hızına ayak uyduran crypto blocker) ankara bayisi gibi firmaların sayısı da çoktur.

Fidye Yazılımlarını Durdurun

Intercept X’teki CryptoGuard yeryüzünde bilinen tüm fidye yazılımlarını engeller. Daha önce hiç görülmemiş fidye yazılımlarını ve ön yükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranış analizinden faydalanır. Bu özelliği sayesinde, var olan en gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisidir.

Sophos Intercept X Nedir?

Son dönemlerde pek çok firmanın kabusu haline gelen fidye zararlı yazılımlarının kullandığı dosya ve güvenilir işlemle ile aynı anda yapılan bazı şifrelemeleri önlemeye yarayan gelişmiş bir teknoloji ürünüdür. Aynı zamanda Sophos Intercept X, firmaların bu tür sorunlarını çözümü ile zararlı yazılımı engellemesinin yanı sıra CryptoGuard dosyalarını da güvenilir eski durumuna getiriyor.

  • Virüslü bilgisayarları otomatik olarak karantinaya alma
  • Kötü amaçlı yazılımları anında temizleme
  • Ağınızdaki tüm uygulamalar için %100 görünürlük
Sophos Kesişim X Gelişmiş EDR ile Gelişmiş Sophos Intercept X Sophos MTR Standardı Sophos MTR Gelişmiş
Temel teknikler
Derin öğrenme
Anti-istismar
CryptoGuard fidye yazılımı
Uç nokta algılama ve yanıt (EDR)
7/24 İzleme ve Yanıt
Kurşun güdümlü tehdit avcılığı
Gelişmiş kurşunsuz tehdit avcılığı