• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

Ücretsiz Analiz

Kaybolan verilerinizin durumunu saptamak için ücretsiz analiz yapıyoruz.

Laboratuvar Ortamında Müdahale

Uzman mühendislerimizle laboratuvar ortamında müdahale yapıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Verilerinizin boyutuna, kurtarılabilirliğine göre uygun fiyatlar sunuyoruz.

Fiziksel Hasarı Olan Hard Diskten Data Kurtarma

Elinizde bulunan diskin donanımsal veya yazılımsal problemi varsa derhal bizlere başvuru yapmalısınız. Başvuru yaptığınız andan itibaren cihazınızı bizlere teslim edebilir ve hard diskten data kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmette verileri kurtaracak tüm teknolojik aletler bulunmaktadır. Bu işlemleri özel mekanımızda yaptığımızdan dolayı cihazınızın hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermiyoruz.

Eğer diskinize su dökülmüşse, yüksek elektrikten bozulmuşsa, yere düşmüşse derhal bizlere başvuru yapmalısınız. Başvuru yaptığınız anda cihazınızın kurtarılabilir olup, olmadığını da öğrenebilirsiniz. Kurtarılacak olan tüm belgelere ulaşabilir ve sizlere yollayabiliriz. Diskiniz yere düşmüş olsa bile veya kırılmışsa yine de cihazın içerisinde bulunan parçalardan geçmişe ulaşabiliyor ve verileri kolay bir şekilde kurtarabiliyoruz.

Hdd Kurtarma ve Virüs Temizleme

Hard diskinize virüs girerse kolay bir şekilde sisteminiz çökebilir ve bilgisayarınızda çeşitli problemler çıkabilir. Firma olarak bu problemlerin önüne geçmek için hdd kurtarma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sisteminiz hiç beklemediğiniz bir anda çökebilir ve bilgisayarınıza virüs bulaşabilir. Bu durumda diskiniz kullanılamaz hale geldiğinde bizlere başvuru yapmanızı öneriyoruz.

Hard Disk Dosya Kurtarma

Virüs kapan bir diskinizde en önemli dosyalarınız bulunuyorsa hiç dert etmeyin. Bizler firma olarak virüslü olan kısmı temizliyoruz daha sonra diğer kalan dosyaları hdd kurtarma işlemi ile sizlere teslim ediyoruz. Yeniden bir disk parası harcamamanız için ve tasarruf edebilmeniz için kullandığınız diski tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

Ankara Veri Kurtarma

Bilgisayar programcılığı denildiği zaman aklımıza gelen başlıca temel alan olarak bilgisayar yazılım hizmetleri konusunda uzun süredir Elazığ hizmetimizle 7/24 müşteri odaklı anlayışla hareket ederek hizmet veriyoruz. Vermiş bulunduğumuz bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda başlıca temel yaklaşım tarzımızdan yola çıkarak işimizin gücümüzün bilgisayar olduğunu bir kez daha sizlerle Ankara veri kurtarma olarak kanıtlıyoruz.

Daima bütün bu yöndeki gelişmiş hassas çizgilerimizden bir an olsun sapmaksızın yolumuza kaldığımız yerden devam ederek bilgisayar yazılımcılığı denildiği zaman akla gelen unsurlarıyla veri kurtarma, web tasarımı, mobil yazılım danışmanlığı, server ve domain tescilleme ile Ankara veri kurtarma merkezi şeklindeki hizmetimiz yönünden başlıca temel yaklaşımımızı sürdürüyoruz.

Çankaya Veri Kurtarma

Taşınabilir aygıtlarınıza dolaylı veya doğrudan yollarla bulaşmış bulunan zararlı yazılımların çözümlenmesi, temizlenmesi gibi  datakurtarma merkezi olarak da hizmet vermeyi sürdürerek bu yönden de başkentin iddialı yetkili ve teknik destek birimlerinden birisi olmayı sürdürüyoruz.

Çankaya veri kurtarma olarak biz uzun vadeli bir biçimde müşterilerimize bu şekilde hizmetlerimizi aktarmayı sürdüren profilimizden şaşmaksızın yolumuza kararlılıkla ve azimle devam ederek başarılar elde etmeyi ve müşterimize sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizde yüzümüzün akıyla onurlanmayı istiyor, müşteri önceliğimiz ilkemizle bu konudan asla ve kesinlikle taviz vermeden hizmetlerimizde yeniliklerle ilerlemelere doğru emin adımlarla gidiyoruz.

PROFESYONEL VERİ KURTARMA HİZMETİ

Müşterilerimizle birebir ilişki kurarak sorunlarını eksiksiz bir şekilde dinleyip hızlı çözüm önerileri sunuyoruz. Lütfen destek hattımızı arayın.