• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

Son teknolojik eklentiler kullanarak ekran boyutundan bağımsız olarak herhangi bir cihaza uyum sağlayabilen responsive web siteleri tasarlıyoruz. Böylelikle müşterilerinizin şirketinizle alakalı bilgilere  kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

İhtiyacınıza uygun  web sitesi tasarımlarında yüksek kalite elde etmek amacıyla en iyi programları kullanıyoruz. En etkili ve çarpıcı site görünümlerine sahip olmanız kendinizi veya kurumunuzu daha etkin ifade etmenizi sağlar.

Size özel web sitesi tasarımı ve yazılımında çeşitli programlama dillerini kullanarak her platformda rahatlıkla kullanabileceğiniz siteler oluşturuyoruz. Amacımız hayalinizin ötesindeki tasarımları sizlere sunmaktır.

Web tasarım nedir, öncelikle bunun açıklamasını yapalım. Kurum ya da kişiye ait bilgilerin, özel projelerin, planlı ve düzgün bir şekilde internet ortamında yayınlanmasıdır. Öncelikle proje müşterinin istekleri doğrultusunda belirlenerek, gereken içerikler belirlenir. Bu içeriğe ve sektöre uygun tasarımlar uygulanır. Müşterinin onayı alınarak proje kodlamaları yapılır. Daha sonra demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşterinin siteme onay vermesi ile test aşamasına geçilir. Test aşamasında arama motoruna uyumluluğu, ekran boyutları ve browserler test edilir. İstenildiği gibi hatasız çalıştığı görüldükten sonra yayın hazırlıkları başlar. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Hedefler dikkatli belirlenmeli, çünkü en çok şikâyet geri dönüşüm olmaması konusunda yaşanmaktadır. Bunun tek sebebi ise hedefin doğru belirlenmesidir. Tasarımı yapan firma müşterinin bu siteyi ne amaçla kullanacağını iyi bilmesi, en doğru şekilde yönlendirmesi gerekmektedir. Müşteri siteyi ziyaret ettiği zaman aradıklarını rahatlıkla bulmalıdır. Ziyaretçi kendini yoran ve sonuca götürmeyen sitelerden hemen çıkar ve bir daha ziyaret etmez. Diğer önemli bir nokta da arama motorlarına en uygun şekilde kodlanmasıdır.

Bilindiği gibi SEO çalışması yani arama motoru optimizasyonu er geçen gün önemini arttırmaktadır. Arama motorları siteleri oylayarak kalitesine göre sıralamaktadır. Üst sıralarda yer almak için web tasarımı yapılırken arama motorları da göz önüne alınmalıdır. Web tasarımında siteleri resim ve grafiklerle süslemek ziyaretçinin sitede daha fazla gezinmesini sağlayacaktır. İyi bir web tasarım nasıl olmalıdır. Öncelikle sizi anlatmalı, kurumsal kimliklerle uyumlu olmalı, hızlı ve özgün olmalı, bilgi vermeli, etkileşimli olmalı ve her zaman güncel olmalıdır. Toplum olarak zamanın büyük bir bölümünü internet başında geçirmekteyiz. Bütün işler internet üzerinden kolaylıkla yapıldığı için ticaret sektöründeki firmalar da ürünlerinin ve firmalarının tanıtımlarını yaparak kazançlarının artışını sağlama çabası içine girmiştir. Bunu sağlamak kaliteli bir web tasarımı dolayısı ile kaliteli bir web sitesi ile mümkündür. Web sitelerinde firmalar resimlerini, ürünlerini, fiyat ve teknik özelliklerini, videolarını yayınlayarak hizmetleri ile ilgili müşterilerini bilgilendirerek kendilerini tanıtıyor ve potansiyel müşterilerine kolaylıkla en hızlı şekilde ulaşıyorlar. Web sitesi tanıtım aracı olmanın dışında Online mağaza işlevi de görmektedir. Site üzerinden satışlarını yaparak kazançlarının artışını sağlamaktadır. İnternet ortamında sayısız site bulunmaktadır. Ancak bunların birçoğu sıradan ve özensiz yapılmış sitelerdir. Bu gibi siteler ucuz fiyatlarla uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu siteler ne size ne de firmanıza hiçbir şey kazandırmaz. Web tasarım sıradan yapılacak bir iş değildir. Uzman bir kadro ve uzman tasarımlar gerektirmektedir. Web siteniz sizin direk etkileyerek çok farklı yerlere getirecektir. İnternet dünyasında iyi bir konumda olmak istiyorsan önce güvenilir bir firmaya sonra da kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Kısa zamanda müşterilerinizin artışı ile kazançlarınızın da arttığını göreceksiniz.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET İSTİYORSANIZ BİZİ TERCİH EDİN.

Müşterilerimizle birebir ilişki kurarak sorunlarını eksiksiz bir şekilde dinleyip hızlı çözüm önerileri sunuyoruz. Lütfen destek hattımızı arayın.