• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

Bilgisayar kullanıcılarının her geçen gün artış göstermesi ile uzman firmalara olan talep de artmaktadır. Fakat bu konuda uzman olmayan kişilerle çalışmak size sorun yaşatmaktan başka bir işe yaramazlar. Epox bilgisayar firmamız yılların tecrübesine sahip en güvenilir firmalardan biridir. Birçok başarılı projelerde imzası bulunan, prensiplerinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir firmadır.

Epox bilgisayar olarak ağ kurulumu, modem kurulumu, bakım anlaşması, veri kurtarma, virüs temizleme, yedek parça, Laptop tamiri, Notebook tamiri, bilgisayar teknik servis, format atma, Server kurulumu ve daha birçok konuda hizmet vermektedir. Epox bilgisayar olarak veri kurtarma hizmetimiz gizlilik içinde verilmektedir. Teknik servisi hizmetimizde her marka ve model bilgisayarlarınız garantili olarak teslim edilmektedir. Ankara ve çevresine hizmet veren firmamız sorumluluklarının bilincinde olan uzman bir kadro ile çalışmaktadır. En cazip fiyatlarla verdiğimiz hizmetlerden müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadır. Ayrıca internet reklamcılığı, web programları, web sitesi tasarımı, web sitesi güncellenmesi vb hizmetleri de sunmaktayız.

Epox bilgisayar firmamızın hizmetleri burada sayamayacağımız kadar fazladır. Firmamız ile çalışarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Firmanın güvenilirliği sürekli bir çalışma demektir. Yıllardır değişmeyen müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesinden ve uygun fiyatlarımızdan oldukça memnun kalmaktadır. Bilgisayar konusundaki sorunlarınızın tek çözümünü ve garantili hizmeti Epox bilgisayar firmamızda bulacağınızdan eminiz.