Güvenilir ve Kaliteli Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Uzun yıllardır hizmet vermiş olduğumuz bilgisayar sektörü kapsamındaki başarılı çalışmalarımız ile müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmaktayız. Bilgisayar teknik servisi ve satış merkezi olarak varlık gösterdiğimiz sektörde, her türlü bilgisayar, notebook ve yedek parça ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı gidermek amacıyla elimizden gelen çabayı sergilemekteyiz.

Güvenilir Bilgisayar Teknik Servis İşlemleri

Çalışma ekibimizin alanındaki bilgi birikimi ve uzmanlığı sayesinde, Asus notebook tamiri ve diğer tüm markalar için notebook, bilgisayar ve parça onarımını büyük bir hassasiyetle ve güvenle sağlamaktayız. Yılların tecrübesi ve donanımı ışığında ve müşterilerimizin güveni ve desteğini arkamıza alarak, kendimizi geliştirme yönündeki kararlılığımızdan hiçbir zaman ödün vermemekteyiz. Pek çok notebook ve tablet markasının ekran değişimi işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Garanti süresi dahilinde olmayan tüm cihazların; ekran tamiri, fan temizliği, usb port değişimi, anakart tamiri ve ekran kartı tamiri ve benzeri çeşitli onarım gerektiren taleplerinize garanti vererek çözüm sağlamaktayız.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar

Her markadan bilgisayar, tablet, notebook ve yedek parça onarımı ihtiyaçlarınız için, cihazlarını güvenle servisimize teslim edebilirsiniz. En kaliteli parçalar ve tamir cihazları kullanılmak suretiyle gerçekleştirdiğimiz onarım işlemleri ile cihazlarınızı ilk günkü sağlamlığına kavuşturarak sizlere teslim ederiz.

Batarya, adaptör, ekran çeşitleri, mouse, klavye ve aklınıza gelebilecek daha pek çok parçayı stoklarımızda bulundurmakta ve çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Notebook ve tablet kullanımınız sırasında veri kaybına sebebiyet verecek herhangi bir sorun ile karşılaşmış olanların da içi rahat olsun. Sağladığımız veri kurtarma hizmetleri sayesinde, bilgisayarınız ve dosyalarınız her daim güvence altındadır.