• Şht. Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay / ANKARA
  • 03124303066

Hasar Tespiti

Herhangi bir sıkıntı yaşadığınız notebooklarınızın ücretsiz incelemesini en kısa sürede yapıyoruz.

Notebook Tamiri

Herhangi bir nedenden dolayı sıkıntılı notebooklarınızın  donanımsal tamirini yapmaktayız.

Program Yükleme

Notebooklarınızda olmasını istediğiniz programların eksiksiz bir şekilde yüklenmesini sağlıyoruz.

Chip Değişimi

Arızalı olduğu tespit edilen notebook chipsetlerinizin yeni orjinal chipsetle değişimini yapmaktayız.

Notebook Satışı

İhtiyacınıza yönelik en uygun, kullanışlı, son teknolojiye sahip notebook satışını yapmaktayız.

Periyodik Bakım

Notebooklarınızın ömrünü uzatmak amacıyla periyodik olarak notebook bakımı yapmaktayız.

Adaptör Satışı

Notebook cihazınıza uygun olarak, kendi orjinal markasında adaptör satışı yapmaktayız.

Batarya Satışı

Notebook cihazınıza uygun olarak, kendi orjinal markasında batarya satışı yapmaktayız.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET İSTİYORSANIZ BİZİ TERCİH EDİN.

Müşterilerimizle birebir ilişki kurarak sorunlarını eksiksiz bir şekilde dinleyip hızlı çözüm önerileri sunuyoruz. Lütfen destek hattımızı arayın.

Notebook Tamiri ve Teknik Servisi

Notebooklar pratik ve taşınabilir olması sebebi ile kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ancak her yerde kullanılan Notebooklar daha çok arızalara maruz kalmaktadır. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan bu sorunlarda Notebook tamiri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. Bu konuda yeterli bilgiye, gerekli ruhsat ve belgeye sahip olmayan firmalar telafisi mümkün olmayan arızalara sebep olmaktadır.

Notebook tamiri konusunda güvenmediğiniz firmalara bilgisayarlarınızı teslim etmemelisiniz. Firmamız yılların tecrübesi, uzman kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile kaliteli hizmet vermektedir. Notebook tamiri hizmetlerimize gelince, yerinde ağ kurulumu, modem kurulumu, ana kart, ses kartı, ekran kartı tamiri ve değişimi, menteşe kırılması, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması, florasan arızaları, format atma, virüs temizleme, batarya arızaları, adaptör arızaları gibi birçok hizmet sunmaktadır. Notebook tamiri firmamız veri kurtarma hizmetini gizlilik içinde vermektedir. Şirketler ve kamular tarafından çok tercih edilen bir hizmetimiz de bakım anlaşmasıdır. Bu hizmetimiz kapsamında yaptığımız periyodik bakımlarla oluşabilecek arızaları engelleyerek iş ve zaman kaybını ortadan kaldırıyor, verilerinizi yedekleyerek veri kaybı sorununa da kesin çözüm getiriyoruz.

Notebook tamiri konusunda tüm hizmetlerimiz uygun fiyatlarla ve garantili olarak verilmektedir. Notebooklarınızın tamir, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarında firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan Notebook tamiri firmamızın farkını görmek için sizde hizmetlerimizden yararlanarak müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.